Nem titok, hogy nagyon, tényleg nagyon sok kozmetikumot kipróbálok... vegyesen minden árkategóriából. A különleges dolgokért az ínyenc énem rajong, a high end daraboknak a kiemelkedő minősége nyűgöz le.. a drogériás holmik esetében pedig a jó ár csábít igazán, különösen, ha ehhez képest még kiemelkedően jók is.
Nem mondom, hogy gyakran találok ilyesmit, de azért előfordul - éppen ezért ezeket mostantól egy sorozatban fogom bemutatni.

