A június olyan gyorsan eltelt, hogy ezt a bejegyzést konkrétan az utolsó pillanatokban rakom össze. Sok éve hagyomány már a blogon, hogy a hónap utolsó napján megmutatom a kedvenceimet, és most teljesen kiment a fejemből, annyira eseménydús hetek vannak mögöttem. Voltam színházban, jártam más városban, moziban, kirándulni, barátokkal imitt-amott... klassz és pörgős volt a június. :)